Skontaktuj się z nami tel. +48 12 307 01 47
windykacja

O nas

Kancelaria Prawna Ślaski & Wspólnicy zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych, jak i osób indywidualnych. Nasz zespół to doświadczeni radcowie prawni, adwokaci i inni prawnicy. Świadczymy pomoc prawną w oparciu o wysokie standardy zawodowe i merytoryczne.

Kancelaria łączy tradycyjną krakowską solidność z otwartością na nowoczesne trendy gospodarcze. W naszej Kancelarii pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych prawników, zapewniających najwyższy standard świadczonej pomocy prawnej. Usługi prawne świadczymy na terenie całego kraju łącząc wiedzę prawniczą, bogate doświadczenie zawodowe z indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Ze względu na specjalizację poszczególnych członków zespołu oraz szeroką znajomość języków obcych, Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Kancelarię Prawną Ślaski & Wspólnicy tworzy kilkuosobowy doświadczony, zgrany i dynamiczny zespół radców prawnych, aplikantów radcowskich, adwokatów, aplikantów adwokackich oraz innych prawników.

Współpracujemy również z notariuszami i komornikami, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi prawne o najwyższej jakości.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i praktyce zawodowej stawiamy na zaufanie, zaangażowanie oraz efektywną komunikację. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebują Państwo pomocy prawnej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt kancelaria@krpss.pl w temacie wpisując kariera prawnicza.